![](/uploads/media/fa/9f/fa9f2842f4bedd745e58c87685897134_orig_thumb.jpg)
У Тернополі завершився сезон фонтанів
16 жовтня розпочали демонтаж обладнання аераційних фонтанів у парку Шевченка
![](/uploads/media/a9/b5/a9b5eefa3296f48d3a570e843bb00380_w1280.jpg)
Комунальне підприємство «Тернопільводоканал» розпочало консервувати на зиму тернопільські водограї. Про це повідомили на сторінці підприємства.
Наші фахівці доклали всіх зусиль, щоб навіть у складний воєнний час і з обмеженим фінансуванням улюбленці тернополян милували око впродовж усієї теплої пори року та виконували функцію насичення киснем для Тернопільського ставу. Союзником водоканалівців стала і погода, що довго не давала запанувати холоду. Час, однак, невблаганний. Сьогодні розпочали демонтаж обладнання аераційних фонтанів у парку Шевченка. Вдячні водолазам ДСНС, які за низької температури відважно пірнали у водойму, щоб закріпити агрегати для підйому та транспортування на склад, – йдеться в повідомленні.
Наступні завдання комунальників – відчистити обладнання, перевірити справність усіх механізмів, замінити зламані чи ненадійні компоненти до весни.
Фото «Тернопільводоканалу»