![](/uploads/media/d9/90/d990075abd2a31fa536c3900635e4fc5_orig_thumb.jpg)
У Тернополі згадали бої минулих століть (фото, відео)
«Терен» писав про те, що у зв’язку із Днем Героя у Тернополі проводиться ряд урочистих заходів. Зокрема, вчора відбулась велелюдна хода містян центральними вулицями, після чого пройшли різноманітні заходи вшанування полеглих героїв у війні.
![IMG_8470](/uploads/media/07/bb/07bbbdbf87ec007faf6647e761f13973_orig.jpg)
Також, клуб історичної реконструкції «Патріот» та ГО «Сокіл» створили усім присутнім неймовірну атмосферу й перенесли тернополян у минулі століття. Вони представили містянам як у тодішній час бились та перемагали ворогів русичі та козаки.
![IMG_8486](/uploads/media/14/4a/144a7c1bc179669d337624ff273a4eaa_orig.jpg)
Молодь билась мечами, стріляла з лука, автоматів та гармат. Дійство було видовищним.
![IMG_8481](/uploads/media/8b/23/8b23d80ac1c0563f5ac016c0435491ed_orig.jpg)
Фото та відео авторки