![](/uploads/media/f7/9d/f79d230afd94356f251a38c416e8350f_orig_thumb.jpg)
У Тернополі зупинили п’яного любителя «дрифту» (відео)
Водій порушував правила дорожнього руху, виконуючи небезпечні маневри
![](/uploads/media/23/e8/23e8d5d32051585e0901a76602b6c219_w640.jpg)
П’яного «дрифтера» зупинили днями інспектори на вулиці Торговиця в Тернополі, повідомляють на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.
Водій, керуючи автомобілем Volkswagen, порушував правила дорожнього руху, виконуючи небезпечні маневри.
Спілкуючись з чоловіком патрульні помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Водій погодився пройти огляд на визначення стану сп'яніння за допомогою приладу Драгер на місці. Результат — 0,41 проміле алкоголю в крові, що перевищує допустиму норму.
Патрульні склали на водія відповідні адміністративні матеріали та відсторонили від керування автомобілем.
Охоронці порядку зосереджують особливу увагу на так званих «дрифтерах» — водіях, які розганяють свої автомобілі на вулицях і вдаються до «контрольованого заносу». У разі виявлення правопорушень поліцейські складають адміністративні матеріали. Порядок у місті залежить від кожного з нас! Якщо ви стали очевидцем правопорушення телефонуйте на лінію «102», – йдеться в повідомленні.
Фото з відкритих джерел, відео Патрульної поліції Тернопільської області