![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі водій кермував у стані алкогольного сп’яніння
![255198812_1541797869522577_2986711996469730354_n (Copy)](/uploads/media/55/39/553978c4yz4549928c45a7d5a0b346b3_w320.jpg)
Вчора, 8 листопада, близько 21-ї години, патрульні на вул. Тарнавського, помітили автомобіль Opel, водій якого порушив правила дорожнього руху. Інспектори зупинили автівку і під час спілкування з кермувальником виявили у чоловіка ознаки алкогольного сп'яніння.
За повідомленням патрульної поліції Тернопільської області, огляд на стан сп'яніння громадянин пройшов у найближчому медичному закладі. Результат огляду виявився позитивним, прилад зафіксував 2.46 проміле алкоголю в крові водія, що суттєво перевищує допустиму законом межу. Окрім того, патрульні встановили, що чоловік керував автомобілем без відповідних документів.
![Pasted into У Тернополя водій кермував у стані сп’яніння](/uploads/media/2f/57/2f5764f79018d9cbda627d2f88096af8_w320.jpg)
Інспектори винесли на водія постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) КУпАП та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП.
Загалом від початку цього місяця тернопільські патрульні виявили 21 випадок керування транспортним засобом в стані сп'яніння, склали на водіїв протоколи та направили справи до суду.
Патрульні закликають кермувати відповідально та не порушувати закон.
Фото з допису