![](/uploads/media/4d/dd/4ddd4782550c7bc60fd52ab5bee56c01_orig_thumb.jpg)
У травні на дорогах Тернопільщини сталося майже 200 ДТП
Серед найпоширеніших порушень: перевищення безпечної швидкості, недотримання правил обгону, керування без документів та напідпитку
![](/uploads/media/fd/8e/fd8e4d6yz52bfa44dd758ca9ef5ea7f9_w640.jpg)
Правоохоронці Тернопільщини оформили 12 915 адміністративних матеріалів у сфері безпеки дорожнього руху протягом травня. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Серед найпоширеніших порушень: перевищення безпечної швидкості, недотримання правил обгону, керування без документів та напідпитку.
Протягом травня на дорогах Тернопільщини трапилося 193 дорожньо-транспортних пригоди. З них – 49 з потерпілими, в яких 9 людей загинули та 70 отримали травми.
Серед причин ДТП: перевищення швидкісного режиму, порушення правил маневрування, недотримання безпечної дистанції та інтервалу.
Зареєстровано 20 аварій, вчинених водіями, які сіли за кермо напідпитку. У результаті цих автопригод 7 людей зазнали травм. Також у травні тернопільські поліцейські склали 275 адміністративних протоколів за керування у нетверезому стані.
Поліцейські закликають громадян дотримуватися правил дорожнього руху, не сідати за кермо в стані алкогольного сп’яніння, адже ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, а й оточуючих. Крім того, на вулицях побільшало дітвори, адже зараз тривають літні канікули, – йдеться в повідомленні.
Фото з відкритих джерел