![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
У центрі Кременця біля переходу ДТП (фотофакт)
![дтп центр](/uploads/media/8e/bb/8ebbfee4f6d51c06d3e38abfe355a9a3_orig.jpg)
У Кременці знову сталася ДТП. Цього разу у центрі міста. Як розповідають водії-очевидці, бус намагався з’їхати у подвір’я, а у нього врізалося легкове авто. Аварія трапилася за кілька метрів від пішохідного переходу.
Через кілька хвилин після події на пішохідному переході за 300-400 метрів від місця ДТП інше авто ледве не збило дівчину, яка переходила дорогу.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» link=«file» ids=«186603,186604»]За попередньою інформацією, в обох ситуаціях обійшлося без людських жертв.
Фото «Типовий Кременець»