![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
У центрі Тернополя навмисно роз'їхали кошенят (фотофакт)
![62344713_2118323568464361_9086067631823257600_n](/uploads/media/94/9d/949d4d3f30121b0d9c20b60066d14c5f_orig.jpg)
Сьогодні, 14 травня, мешканці будинку, що на вулиці Руській, 19 , поскаржились на свого сусіда, який розчавив машиною маленьких кошенят. З їхніх слів, це сталось на очах у дітвори, яка в той час гралась на дитячому майданчику.
– Цих кошенят підгодовували всі небайдужі мешканці Тернополя, і раділи як швидко ростуть та міцніють три веселих пухнастики. Ніколи не забуду очі мами – киці і питання в них: «За що?». Що робить людей такими падлюками, – обурено пише очевидиця цього випадку Юлія Вайнер.
Тернополянка каже, що дворових тварин необхідно визнати екосистемою міста, аби за шкоду їм було виписано штраф або кримінальне впровадження.
До слова, днями у Тернополі вирішуватиметься питання безпритульних собак та котів, аби їх визнали власністю громади. Це дозволить карати тих, хто жорстоко поводиться із чотирилапими.
Фото з допису