![зарваниця5](/uploads/media/4f/1c/4f1cf79f3d6ab21a7d25790958eac4f1_orig_thumb.jpg)
У Великоберезовицькій громаді провели екоакцію разом з чемпіоном світу
У місцевому парку посадили близько 50 саджанців дуба та клена
![](/uploads/media/d3/ce/d3ce597e0f87c0e87a6ee3bbdf5b3a2f_w1920.jpg)
Посадити дерева у Великоберезовицькій громаді вирішили до Міжнародного дня спорту, який відзначають 6 квітня. Участь в акції взяв чемпіон світу, капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний. Про це повідомили у пресслужбі Великоберезовицької селищної ради.
Дерева саджу не вперше, але в такій акції ще не брав участі. Важливо проводити подібні заходи і залучати юних спортсменів і не тільки. Потрібно популяризувати спорт серед дітей, а окрім того підтримувати природу, – зазначив Дмитро Підручний.
До висадження дерев долучились юні спортсмени і тренери з місцевої спортивної школи, голова та працівники селищної ради. Усі разом посадили близько 50 саджанців дуба та клена.
Фото пресслужби Великоберезовицької селищної ради