![](/uploads/media/d9/90/d990075abd2a31fa536c3900635e4fc5_orig_thumb.jpg)
У Збаражі закінчився Всеукраїнський турнір з гирьового спорту (фото)
![245244474_936364943897821_6785444658748289196_n](/uploads/media/a0/b3/a0b33853892f7d25a50f2319b10a26e8_w640.jpg)
Як раніше повідомляв «Терен», протягом 9-10 жовтня у новому спортивному залі у Збаражі відбувся Кубок України з гирьового спорту серед 120 учасників з усієї країни.
- Тернопільщину представляло 25 учасників, які виступали у п’яти вправах з шести. «Срібло» у вправі двоборств здобув Колодчак Павло; «золото» та «бронзу» виборов Карлатян Вадим; Скакун Дмитро посів 1 місце серед юніорів та 2 - серед дорослих; «срібло» здобула Рачек Олександра. Серед ветеранів 60-69 років в категорії більше 80 кг Петро Багрій виборов 1 місце. У вправі довгий цикл 2 місце посів Бойко Руслан; «золото» серед юніорів та «срібло» серед дорослих – Тольпа Богдан; «бронзу» здобув Гумений Володимир; перше місце виборов Баланюк Роман; Сусь Сергій отримав «срібло». Ветерани 40-49 років – Гуголь Віталій «золото», 60-69 років – Боднарчук Сергій «золото», – повідомляє тренер Збаразької ДЮСШ та учасник турніру Багрій Петро Федорович.
![244644355_233943758785468_2362319508327217642_n](/uploads/media/e4/33/e43361c45765ac5462319dd8a34d15f6_w640.jpg)
![244564032_557566915520628_8311916003280016492_n](/uploads/media/bd/5b/bd5bfe06c052c8b689f1a5160ff68860_w640.jpg)
![244632963_302101154656933_6361115807747907555_n](/uploads/media/c4/de/c4de5967502e7189dbb3a49c194e3702_w960.jpg)
![244638639_551552072688186_903220582807567559_n](/uploads/media/91/2d/912dddc660346b8ef2698b33c1e0decd_w960.jpg)
В командному заліку чемпіонами стала команда з Хмельницького, 2 місце здобула Донецька область та «бронзу» виборола команда з Тернопільщини, яку представляли представники Збаража, Вишнівця, Бучача й Тернополя.
Петро Багрій ділиться, що результатом своїх вихованців, які здобули 3 командне місце, цілком задоволений.
- Надіюся, нашим гостям та учасникам все сподобалося. Дякую всім за участь, та що змогли приїхати у цей нелегкий час. Всі наші хлопці виступили відмінно та зайняли високі сходинки п'єдесталу, – розповідає тренер.
![245036533_1045680126266622_5839847782978616781_n](/uploads/media/ae/14/ae143cc9c48f0907cb4d7244b5511f98_w960.jpg)
![244789007_375853207568449_7276542870527176215_n](/uploads/media/2a/4b/2a4b4d58029ed56e0ff50f3a96c8d5c2_w320.jpg)
![244809210_1027502204676080_6090898486893520107_n](/uploads/media/12/80/12805a9d26de3711244d575de2f6f7yz_w960.jpg)
![244906865_1000769997162865_1831220932841822219_n](/uploads/media/ae/fa/aefa8a728e6879df2abd3741d87ca2e4_w320.jpg)
![244991366_294036655604514_1646217755287143210_n](/uploads/media/75/e3/75e31d83d3be9210bd089ee563aab190_w640.jpg)
Фото Терену