![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
У жительки Тернопільщини шахраї зняли 55 тисяч гривень з банківських карток
Жінка могла розмістити свої персональні дані в інтернеті, коли здійснювала транзакції
![шахраї](/uploads/media/aa/07/aa0708cbc33d75bbd2409ba8baf07bf8_orig.jpg)
Про крадіжку 55000 гривень з банківських карток звернулася до правоохоронців жителька Заліщиків Чортківського району. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Як ідеться в повідомленні, зникнення коштів жінка виявила, коли перевірила стан рахунків. За попередньою інформацією, вона могла розмістити свої персональні дані в інтернеті, коли здійснювала транзакції.
Правоохоронці розпочали досудове розслідування щодо встановлення причетних до злочину.
Поліцейські наголошують, ніколи нікому не повідомляти свої персональні дані телефоном. Особливо це стосується цифрових кодів з SMS-повідомлень банку, puk-кодів з картки. Намагайтеся контролювати свої особисті дані, які розміщені в соціальних мережах. Видаліть, на ваш погляд, усю небезпечну інформацію.Якщо ви підозрюєте шахрайство – блокуйте свій рахунок, – кажуть правоохоронці.
Фото з відкритих джерел