Ростислав Фук

Українці можуть отримати субсидії на дрова та вугілля: що відомо

Субсидія на дрова виплачується не щомісяця, а лише раз на рік

Українці можуть отримати субсидію не лише на газ, воду та електроенергію, а й на дрова та вугілля. У Пенсійному фонді нагадали, у чому особливості оформлення цієї допомоги, і кому вона належить. Про це пише finance.today.ua.

На субсидію можуть розраховувати люди, які мають невелике домогосподарство, що потрібно опалювати за допомогою вугілля чи дров. При цьому середньомісячний сукупний дохід сім'ї не повинен бути меншим за розмір мінімальної заробітної плати в країні, інакше у виплатах відмовлять.

Субсидія на дрова виплачується не щомісяця, а лише раз на рік. При нарахуванні допомоги враховується розмір доходів громадян за минулий рік.

Для того, щоб оформити субсидію на дрова та вугілля, громадянин України повинен звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення та заповнити заяву на отримання допомоги. Зробити це можна у будь-якому місяці.

У деяких випадках доведеться, крім заяви на призначення пільги, подати ще й довідку, що підтверджує наявність в їх будинку пічного опалення або використання твердого палива. Зокрема це стосується тих, кому субсидія може бути призначена у разі звернення в третьому або четвертому кварталі 2023 року.

Якщо для опалення будинку одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ та/або електрична енергія, соціальні нормативи для опалення приміщення для розрахунку житлової субсидії застосовуються лише на одну комунальну послугу, – йдеться в дописі.

Читайте також: Як обрати дрова для опалення оселі та яка їх ціна на ринку

Фото стокове

Вибір читачів за тиждень

Відео