Тамара Коблик

Укриття закладів освіти безкоштовно забезпечать Wi-Fi: як долучитися до проєкту Мінцифри

Щоб забезпечити укриття всіх шкіл, ліцеїв та гімназій швидкісним інтернетом до початку навчального року, будуть залучати технічні компанії та українських інтернет-провайдерів

Тернопільські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети безоплатно отримають роутери та необхідну техніку для швидкісного інтернету в укриттях від телеком-компаній. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

Один із пріоритетів Мінцифри — безперебійний зв’язок та інтернет по всій Україні. Для роботи, спілкування та найголовніше — навчання. Сьогодні в Україні 30% шкіл мають укриття. З 1 вересня вони готуються відкривати двері школярам.

Ми продовжуємо покривати Україну якісним інтернетом. Але тепер робимо це не тільки на землі, а ще й під землею. Це новий виклик не тільки для телеком-фронту, а й для освітнього процесу. Бо діти є надвразливими у воєнний час. Наша місія — максимально допомогти їм відчувати нормальне життя і продовжувати робити звичні речі, — зазначив Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації.

Вже є перші 2500 роутерів та 1000 модемів від соціально відповідальних компаній, які поїдуть до закладів освіти. Щоб забезпечити укриття всіх шкіл, ліцеїв та гімназій швидкісним інтернетом до початку навчального року, будуть залучати технічні компанії та українських інтернет-провайдерів.

Укриття в закладі освіти — основна вимога для можливості очного навчання в умовах війни. Щоб знизити рівень стресу в укритті під час повітряної тривоги, маємо забезпечити там належні умови. Наявність інтернету є однією з них. Сьогодні бачимо активну синергію в роботі над підготовкою до навчального року. Вдячний партнерам за ініціативу та підтримку сфери освіти, — говорить Дмитро Завгородній, генеральний директор директорату цифрової трансформації МОН.

Якщо ви представник закладу освіти і бажаєте забезпечити ваше укриття Wi-Fi — подайте заявку.

Якщо ви провайдер або соціально відповідальна компанія, ви можете допомогти забезпечити укриття закладів освіти швидкісним інтернетом. Заповнюйте заявку.

Читайте також: освіта під час війни: як тернопільські школи готуються до нового навчального року (відео).

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео