![вода](/uploads/media/eb/e3/ebe3c0c687dbc52b6540449f43b433ec_orig_thumb.jpg)
Узимку пенсіонери зможуть отримати додаткові енергоощадні лампи
Старі лампи можна принести у відділення Укрпошти протягом місяця з моменту отримання нових
![](/uploads/media/7f/4e/7f4e97fdc2bcac6yz4db609633863092_w960.jpg)
Із 5 грудня у всіх сільських відділеннях Укрпошти, крім Київщини, для пенсіонерів розпочнеться додатковий обмін LED-ламп. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації.
Щоб отримати ще по 5 енергоощадних ламп, пенсіонерам потрібно просто завітати у відділення з паспортом, РНОКПП, пенсійним посвідченням та активним номером телефону.
Старі лампи, які раніше потрібно було надавати одразу при обміні, можна принести у відділення Укрпошти протягом місяця з моменту отримання п'яти нових.
Зараз доступні для обміну на всій території України близько 18 млн енергоощадних ламп. Програма діятиме, доки світлодіоди будуть в наявності на кожному окремому відділенні, – йдеться в повідомленні.
Фото з відкритих джерел