Юля Вітюк

В Бережанській лікарні відкриють інсультне відділення (відео)

IMG_2832

В Бережанській центральній лікарні розширюють неврологічне відділення. Тут відкриють підрозділ для інсультних хворих, де надаватимуть якісні медичні послуги та створять комфортні умови перебування для таких пацієнтів.

- Хочеться наголосити, що наявність такого інсультного відділення в неврологічному, забезпечить максимально хорошу медичну допомогу нашим пацієнтам. Цілодобовий медсестринський пост , персонал якого спостерігатиме за пацієнтами, підніме надання медичних послуг на зовсім інший рівень,— розповідає Наталя Онишків, завідувачка неврологічного відділення, депутатка Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»)

Для інсультного відділення в лікарні виділили приміщення. Сьогодні там триває поточний ремонт, також встановлюють нові двері та вікна. 

- Це не тільки ремонт, а й переоснащення і дооснащення необхідним устаткуванням для того, щоб ми могли надавати весь об’єм послуг хворим на інсульт,— доповнює Наталя Онишків. — Виконання даних робіт стало можливим за допомогою співпраці міської влади, депутатів, долучилися голови Нараївської і Саранчуківської громад. Окрема подяка Володимиру Якиміву в сприянні закупівлі для нас вікон та дверей.

Інсультне відділення допоможе знизити на Бережанщині смертність від серцево-судинних захворювань, переконана Наталія Онишків, адже лікування тут відповідатиме усім сучасним стандартам.

[embed]https://youtu.be/8v3HetCPPXk[/embed]

Відео Павла Лящинського

Вибір читачів за тиждень

Відео