Тамара Коблик

В енергосистемі – дефіцит: «Укренерго» готує обмеження для промисловості

У Міністерстві енергетики звернулись до населення з проханням економити електроенергію та не вмикати зайві електроприлади

Протягом всієї доби в енергосистемі зберігається дефіцит електроенергії, через що Диспетчерський центр «Укренерго» другий день поспіль залучає аварійну допомогу протягом майже всієї доби. Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».

Сьогодні Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений другий день поспіль залучати аварійну допомогу протягом майже всієї доби з енергосистем європейських країн, - йдеться у повідомленні.

Так, з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості будуть застосовані графіки обмеження потужності. Ці заходи не торкнуться об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу.

У Міністерстві енергетики звернулись до населення з проханням економити електроенергію та не вмикати зайві електроприлади.

Закликаємо населення споживати електроенергію більш раціонально – за можливості зменшити використання побутових електроприладів у години вечірнього піка з 19:00 до 21:00, переносити їхню роботу на нічну пору, - йдеться у повідомленні. - Також ми звертаємося до бізнесу з пропозицією використовувати надану Урядом можливість щодо імпорту електроенергії, що гарантуватиме безперебійну роботу. Окрім цього, радимо не використовувати освітлення та рекламу, які не є критично необхідними для діяльності».

 

Вибір читачів за тиждень

Відео