![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
У тернопільській школі оновили їдальню за кошти громадського бюджету
Зміни перетворили їдальню на затишне шкільне кафе
![](/uploads/media/1b/77/1b77cd873543e07a93cb74a5508ee8da_w960.jpg)
«Сучасна шкільна їдальня» - такий проєкт «Шкільного громадського бюджету 2022» успішно реалізували у Тернопільській спеціалізованій школі №29 з поглибленим вивченням іноземних мов. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Ідею щодо оновлення шкільної їдальні подали одинадцятикласниці Христина Потіха та Христина Фільварська.
За кошти виділені в рамках проєкту було закуплено нові сучасні меблі для їдальні (прямокутні та круглі столи з кольоровими стільницями та вищі столи, м’які стільці). Завдяки новим меблям простір їдальні вдалося зонувати на місця для харчування молодших школярів та місця для старшокласників.
Авторами проєкту було запропоновано зробити і новий дизайн стін, який доповнив зміни і перетворив їдальню на затишне та красиве шкільне кафе, куди із задоволенням поспішають діти та вчителі.
Фото Тернопільської міської ради