Оксана Бучко

В Тернополі працівники швидкої замість лікування влаштували... скандал

22141047_880078285490849_9052283641655392445_n

Спеціалісти швидкої допомоги замість того, щоб надавати послуги на виклик тернополянки, почали висловлювати претензії щодо несправного ліфта у будинку. Врешті-решт від такої допомоги тернополянка відмовилась.

- Сьогодні о 22.45 викликала швидку допомогу. Мій запит записали і о 23.03 на мобільний пролунав дзвінок від медсестри з швидкої. Пояснивши, як проїхати до будинку, стала чекати, - пише Mar'yana Oronovska у Facebook. - Задзвонив домофон, відчинила, вийшла на коридор, ввімкнула світло на моєму поверсі, 5,4 (сходи), так, як на дверях немає номерного знаку, вирішила почекати лікарів. 23.09 знову телефонує та ж жіночка й з претензіями, мовляв, що ви собі думаєте, чому ви не зустрічаєте швидку?!?!?!, на що я відповіла, що вже вийшла на коридор та чекаю їх, поклали трубку... Знову чекаю... 23.12 знову ж дзвінок, але слова були ще гірші:«Ви совісті не маєте, ліфт не працює, де шостий поверх, куди нам йти, що взагалі ви собі думаєте!!!» В той час, поки вона претензіювала, я йшла їм назустріч, зійшла на 4 поверх і тут почалось... Я показала рукою на величезну білу цифру на досить великій синій табличці та жовтому тлі-номер поверху будинку, який є на кожному рівні. Будинок однопід’їздний, поверхи наскрізні, всюди є позначки, але, як виявилось, шостий поверх надзвичайно важко знайти в такому будинку (6-поверховому). Ну, а далі, дві заведені жінки замість того, щоб запитати, що сталось, почали кричати. Поки піднімались, почали принижувати мене. Коли зайшли до квартири і далі продовжили свої крики та звинувачення, ми просто відмовились від їх послуг.

Тернополянка звертає увагу, що такі ситуації можуть коштувати життя.

- Я їм сказала в обличчя: «Дівчата, я в шоці від Вашої допомоги і так це не залишу», - пише вона. - Якби людина, яка викликала швидку, була вдома одна, якби не мала змоги встати з ліжка, то так би і померла, поки лікарі блудили по будинку-однопід’їзднику-лабіринту із цифрами, проклинаючи несправний ліфт?! Просто в шоці! Ну а привітливості, людського ставлення годі й чекати від таких спеціалістів! Не можна закривати на такі дії очі, адже колись такі вчинки можуть вартувати людського життя.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео