Ростислав Фук

В Україні створили мобільний додаток для продажу городини

Наразі додаток доступний для усіх власників смартфонів з операційною системою Android та іОS

Шахрай_телефон

В Україні з’явився мобільний додаток для всіх фермерів та простих українців, який допоможе збути надлишок вирощеної в саду чи на городі продукції. Для цього навіть не потрібно їхати на базар, пише agronews.ua.

Новий додаток отримав назву єБазар. Його метою є розвиток фермерства в Україні та створення механізму з продажу чи обміну продукції для домашніх господарств і фермерів, розповів автор ідеї та співзасновник проєкту єБазар Павло Войцехівський.

З одного боку є фермерські та домашні господарства, які мають надлишок продукції, в яких є обмежений доступ до ринків продукції. Або ж вони вже реалізовують свій товар, але їм не підходить ціна через те, що посередники диктують умови. Або ж у них є якісь витрати на транспортування і їм треба далеко їхати до ринку, – розповів Павло Войцехівський.

З іншого боку, за його словами, є покупці, які хочуть і шукають домашні продукти. Тому, ще одна мета додатка – надати доступ до якісних харчових продуктів від локальних господарств за доступною ціною і близьким географічним розміщенням.

Наразі додаток доступний для усіх власників смартфонів з операційною системою Android та іОS. Веб-портал обіцяють запустити за кілька місяців.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео