![](/uploads/media/2a/ae/2aaea84b30589617f39978eb70ddf1c9_orig_thumb.jpg)
Вартість дози – 350 гривень: тернополянина затримали за збут наркотиків
Під час затримання у чоловіка вилучили кошти, виручені за товар
![](/uploads/media/cb/b1/cbb155eb385bee74f939a52a8945e685_w640.jpg)
У ході слідчо-оперативних заходів правоохоронці затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу 25-річного тернополянина за збут психотропів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Поліцейські зафіксували два факти незаконної реалізації психотропних солей. Клієнтів торговець шукав серед наркозалежних. Вартість дози – 350 гривень. Під час затримання у чоловіка вилучили кошти, виручені за товар.
Вирішується питання про оголошення йому підозри за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу та обрання запобіжного заходу. Санкція - до восьми років позбавлення волі.
Досудове розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Тернопільської окружної прокуратури.
Фото поліції Тернопільської області