![](/uploads/media/0e/05/0e05a9ee491cfe90715eef7e0febe726_orig_thumb.jpg)
Важка хвороба забрала життя 51-річного священника з Тернопільщини
Вічна пам'ять
![](/uploads/media/36/2b/362b9a81134d2af25cca491f69e1b5b0_w1920.jpg)
18 квітня 2024 р. після хвороби на 51 році життя упокоївся у Бозі священник Бучацької єпархії УГКЦ, Борщівського деканату, о. Іван Михайлюк. Про це повідомили у пресслужбі Бучацької єпархії УГКЦ.
Владика Дмитро Григорака, ЧСВВ - Єпарх Бучацький та усе духовенство складає щирі співчуття родині, дітям та усім вірним для яких Він був добрим душпастирем, - йдеться у повідомленні.
Фото Бучацької єпархії УГКЦ