![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Великодні гостинці від тернопільських господинь вирушили на прифронтову Сумщину
Жителі Байковецької громади напекли пасок для захисників
![](/uploads/media/88/14/881420109928d11a66fae77e5b59fe76_w960.jpg)
Напередодні Великодня господині різних громад Тернопільщини випікали паски для захисників. Серед них Руслана Пирожок з Чернелева-Руського Байковецької громади, двоє синів якої зараз боронять країну від агресора на сході.
Детальніше у відео:
Відео Романа Луциківа