![](/uploads/media/1d/be/1dbe7b61069972c29ae6b667e87c9a13_orig_thumb.jpg)
Ветеранів російсько-української війни запрошують долучитись до розвитку ветеранського руху у Тернополі
Охочим долучитись потрібно заповнити форму-запрошення
![](/uploads/media/38/f7/38f7d131b7989c1e8a213f09526cf8b7_w960.jpg)
Ветеранів російсько-української війни (учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників війни) запрошують долучитись до розвитку ветеранського руху та налагодження комунікації у Тернополі. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Це пілотний проєкт, яким заплановано об'єднати ветеранів та їхні родини на базі Дому Ветерана. На учасників очікують важливі теми для комунікацій і консультування, цікаві та спортивні заходи задля повної соціалізації, реабілітації та відновлення ветеранів.
Охочим долучитись потрібно заповнити форму-запрошення ветеранів війни до розвитку ветеранського руху в місті Тернополі, що за посиланням.
Організатори: Дім Ветерана Тернопіль, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Простір-Партнер Veteran Hub.
Фото з відкритих джерел