Вибираємо фільтр для води: головні акценти

На правах реклами

У сучасному світі якісне очищення води — життєва необхідність. Виробники пропонують різні пристосування і цілі системи, що забезпечують отримання бажаного результату. Вони розрізняються за конструкцією, ціною, продуктивністю. Щоб вибрати відповідну, потрібно вивчити їхні характеристики. 

Ефективні фільтри для дому: типи й особливості

У квартирі для доочищення водопровідної води можна використовувати різні системи та пристосування:

  1. глечик із картриджами;
  2. насадку на кран;
  3. магістральний фільтр;
  4. установку зворотного осмосу.

Кожна з них відрізняється певними особливостями й перевагами. Якщо розглядати всі системи в сукупності, перша характеристика, за якою їх можна розділити на дві основні групи, — специфіка встановлення. Глечик із картриджем і насадка на кран — елементарні пристосування, які забезпечують ефективне очищення води й не вимагають складного монтажу. Обидва пристрої приваблюють мобільністю. Глечик легко переноситься з місця на місце, а насадка переставляється на кран у кухні, ванній або будь-якій іншій кімнаті. Не забезпечують найвищий ступінь фільтрації, але для вживання така вода цілком придатна. Магістральний фільтр і встановлення зворотного осмосу — досить складні за конструкцією системи проточного типу. Їх вибирають ті домовласники, які хочуть отримувати очищену воду не тільки для пиття, приготування їжі, а й гігієнічних процедур. До того ж обидві системи забезпечують набагато вищий ступінь фільтрації, приваблюють збільшеною продуктивністю. Порівнюючи дві технології, варто зазначити, що багато домовласників вважають за краще купити магістральний фільтр завдяки тому балансу, який він забезпечує. Високий ступінь очищення за збереження цінних для організму елементів. Для порівняння установка зворотного осмосу видає воду, позбавлену мінералів. Це не критично, але для деяких користувачів цей фактор дуже значущий.

Як працює магістральний фільтр

Пристосування у вигляді герметичної колби з фільтром пропускає воду, очищаючи її від великих елементів (пісок, іржа) та шкідливих мікроорганізмів. Передбачає середній ступінь складності монтажу та обов'язкове регулярне обслуговування. Тільки за цієї умови можна чекати на постійне споживання якісної очищеної води. Магістральний фільтр — система з високою продуктивністю і ступенем пропускання для:

  1. видалення домішок і шкідливих мікроорганізмів;
  2. пом'якшення води;
  3. поліпшення смакових якостей.

Використання таких установок, на відміну від мобільних пристосувань, забезпечує і значну фінансову економію сімейного бюджету. Наприклад, завдяки подовженню терміну служби побутової техніки, що працює з використанням води.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео