![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
Від початку тижня на Тернопільщині зафіксували понад 100 випадків захворювань на кір
![кір](/uploads/media/04/dc/04dc45043cb53be2999fddayze6594e3_orig.jpg)
Мешканців Тернопільщини і далі атакує кір, саме ця хвороба лідирує серед всіх інфекційних захворювань. Протягом тижня, від понеділка 11 лютого та до четверга зафіксували 128 випадків.
У понеділок 11 лютого медики зареєструвати 44 випадки захворювання на кір, повідомляє «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України». На наступний день, у вівторок кількість хворих зменшилася – 14 хворих, проте у середу зафіксовано найбільше – 48 випадків, а у четвер – 22 випадки.
Також протягом цих днів збільшилась кількість хворих на вітряну віспу. За даними моніторингу інфекційної захворюваності протягом 11-14 лютого зареєстрували 47 випадків.
Нагадаємо, «Терен» писав, що фахівці розповіли тернополянам, як розпізнати перші симптоми кору. Єдиний захист від цієї хвороби – вакцинація, тому тернополяни повинні знати, яку вакцину від кору має наша область і чи в достатній кількості.
Фото з відкритих джерел