![](/uploads/media/94/1e/941ee6a66f64b14cd039fc4382e5605d_orig_thumb.jpg)
Відомі стронгмен і армреслер побували на відкритті шкільних змагань на Тернопільщині (відео)
На участь у змаганнях “Пліч-о-пліч” зареєструвалися майже дві тисячі команд зі всієї Тернопільщини
![](/uploads/media/91/2c/912c279e6e04fca47ba1144f0eca7d03_w1920.jpg)
Призер Кубка світу з армреслінгу Вадим Стецюк та амбасадор проєкту, володар титулу «Найсильніша людина Європи 2023» Павло Кордіяка побували на відкритті другого етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» на Тернопільщині. Урочисте відкриття змагань відбулося у селі Дичків Великогаївської громади 5 лютого.
Детальніше - на відео:
Фото Тернопільської обласної військової адміністрації, відео Романа Луциківа