![](/uploads/media/7a/5f/7a5fd9f09bbd2cd3a55f84b5d9dfb2ca_orig_thumb.jpg)
Відомі українські письменники зробили в Кременці оригінальне фото (фотофакт)
![78838090_10215408562394006_2227673298756435968_o](/uploads/media/d5/11/d5111a8f3aaa4ffd885dd6de61b0b557_orig.jpg)
Відомі українські письменники Дмитро та Віталій Капранови нещодавно вкотре побували у Кременці. Вони презентували свою нову книгу «Паперові солдати», в основі якої персонажі, що тісно пов’язані з Тернопільщиною.
Окрім зустрічі з прихильниками їхньої творчості, Капранови приділили трохи часу знайомству з містом.
- Скільки були у Кременці і нарешті вперше його побачили завдяки Андрій Левчук. Це бімба навіть уночі! – поділилися враженнями письменники.
Окрім того, Капранови зробили оригінальне фото на фоні кременецьких будинків-близнюків. Це одна із найстаріших будівель у місті, що збереглася до сьогодні. За легендою його збудували саме брати-близнюки, які навіть, ставши дорослими, не хотіли розлучатися.
Фото Дмитра та Віталія Капранових