![](/uploads/media/af/ff/afff38092bcd0db15b623f7410c64349_orig_thumb.jpg)
Відомому дисиденту з Настасова присвячується
![a4891364f765d5cc8a2db1f57741546e](/uploads/media/d3/f0/d3f0ba9092f848e97c38b91f0356ae97_orig.jpg)
Тернопільський обласний краєзнавчий музей запрошує 20 вересня 2017 року (12.00 год.) на презентацію книжки «Ярослав Павуляк у споминах», упорядкованої доктором мистецтвознавства, професором Олегом Смоляком.
У книжці подано спогади родичів, друзів, колег, знайомих, однокласників та односельців, що розкривають життєвий і творчий шлях поета непересічного таланту, відомого дисидента-українотворця, громадського діяча Ярослава Павуляка. Висвітлено окремі епізоди, що стосуються становлення його як художника, поета, сім’янина, організатора і керівника Історико-меморіального музею політичних в’язнів та людини, залюбленої в товариство.
Видання адресоване дослідникам творчості поета, викладачам і студентам гуманітарних навчальних закладів, та усім тим, хто цікавиться сучасною українською поезією.
У вінок пам’яті славетного краянина лунатиме пісня…