![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Відомому кременчанину, що загинув у ДТП, хочуть присвоїти звання Героя України (відео)
![IMG_0342](/uploads/media/ea/93/ea936188c0df0b1635e744ea7531797f_orig.jpg)
Із пропозицією присвоїти звання Героя України посмертно відомому спортсмену-армреслеру Андрію Пушкарю, що загинув у ДТП, вирішили звернутися депутати Кременецької міської ради. Підтримали питання одноголосно.
- На сьогоднішньому засіданні одноголосно проголосували за звернення щодо присвоєння Героя України (посмертно) Почесному громадянину Кременця Андрію Пушкарю. На ЗОШ №1, де навчався Андрій встановлять меморіальну дошку, – повідомляють у Кременецькій міській раді.
[embed]https://youtu.be/QiB7cRee_gc[/embed]
Також, зважаючи на те, що у неділю буде 40 днів після трагічної загибелі відомого кременчанина, на сесійному засіданні його вшанували хвилиною мовчання.
Фото, відео автора