Олеся Поліщук

Відомий виходець з Тернопільщини увійшов до Національної інвестиційної ради

26_tn

Президент України Володимир Зеленський ввів до складу Національної інвестиційної ради уродженця Тернопільщини Андрія Сибігу.

- Увести до персонального складу Національної інвестиційної ради Сибігу Андрія Івановича - Заступника Керівника Офісу Президента України, - йдеться в документі.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Національна інвестиційна рада України - це консультативно-дорадчий орган при Президентові України.

Серед іншого, її завданням є розробка пропозицій щодо стимулювання та розвитку інвестиційної діяльності в Україні, формування привабливого інвестиційного іміджу країни з урахуванням найкращих міжнародних практик.

Головою Національної інвестиційної ради є Президент України Володимир Зеленський.

Андрій Сибіга народився 1 січня 1975 року в місті Зборові на Тернопільщині.

У 1997 році закінчив Львівський державний університет ім. I.Франка, спеціаліст з міжнародних відносин, перекладач англійської мови.

З 1997 року на дипломатичній службі. З 23 серпня 2016 року по травень 2021 - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Турецькій Республіці.

У 2020 році, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм, нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Як повідомляв «Терен», 31 травня 2021 року уродженець Тернопільщини став заступником керівника Офісу Президента України.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео