Оксана Бучко

Відповів тероризмом на добро: переселенець, якого прийняли на Тернопільщині, воює на боці ДНР (фото)

2

Спеціальне досудове розслідування стосовно колишнього жителя Теребовлі, що брав участь у вчинені злочинів терористичною організацією «ДНР», завершили в СБУ. Про це повідомляють у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю у СБУ в Тернопільській області.

Двадцятиоднорічний уродженець м. Горлівка Костянтин Лефтер у 2014 році прибув на Тернопільщину як вимушений переселенець із зони АТО. У Теребовлі йому притулок у гуртожитку надала адміністрація місцевого училища,  а волонтери допомогли йому із облаштуванням побуту.  Уже на початку 2015 року Лефтер повернувся на Донбас та добровільно вступив до складу бригади «Восток», військової частини № 06818 1-го армійського корпусу  народного ополчення Міністерства оборони так званої «ДНР».

1
1

Із травня 2015 року чоловік є учасником бойових дій проти підрозділів Збройних Сил України та правоохоронних органів, які проводять АТО. Наразі обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України скерували до суду для розгляду по суті, а обвинувачений перебуває у державному розшуку.

Громадяни, котрим стало відомо про перебування Костянтина Лефтера на території області, можуть повідомити про це на телефон довіри УСБУ в Тернопільській області 52-90-00, або на гарячу телефонну лінію УСБУ (067) 352-31–00 чи надіслати інформацію на електронну скриньку Управління usbu_ter@ssu.gov.ua.

Вибір читачів за тиждень

Відео