![](/uploads/media/55/0f/550f4923046b4b60d607e262c275de46_orig_thumb.jpg)
Вихідний чи робочий день: що думають тернополяни про 8 березня (відео)
Варто пам’ятати, що 8 березня - це не про весну, ніжність, красу і квіти чи сніданок раз на рік, а це день про права жінок
![](/uploads/media/c2/6b/c26bb3c7e6703e01afd17b8ceb725c92_w1920.jpg)
У багатьох країнах світу 8 березня - звичайний робочий день, проте в Україні він є державним вихідним. З приводу відзначення Міжнародного дня боротьби за права жінок точиться чимало дискусій. Відтак цього року провели опитування у застосунку “Дія”, де свої голоси віддали понад 2 мільйони українців. Більшість - за те, аби цей день залишити вихідним.
А що про це думають тернополяни і як відзначають цей день, з’ясували журналісти Терену.
Фото, відео Руслана Жирова