![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
Вимушена переселенка з Харкова відкрила кав’ярню з корисними солодощами у Тернополі (відео)
Така ідея з’явилася в Анни Григоревської, коли побачила, що у житловому масиві, де вони з хлопцем проживають, досить мало кавʼярень
![](/uploads/media/44/a9/44a968f515efb63c25d43e3c219f8aa5_w1280.jpg)
Кав’ярню на вул. Петлюри відкрила у Тернополі вимушена переселенка з Харкова Анна Григоревська. Така ідея з’явилася у неї, коли побачила, що у житловому масиві, де вони з хлопцем проживають, досить мало кавʼярень. А здебільшого усі розташовані в центрі міста. Особливістю закладу є корисні солодощі без цукру, який заміняють фруктозою.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Руслана Жирова