Олеся Поліщук

Випускник Тернопільського коледжу вразив своїм співом журі популярного телешоу (відео)

Роман Меліш виконав пісню «Vedro con mio diletto» на сліпих прослуховуваннях у другому випуску ХІІ сезону «Голосу країни».

Випускник Тернопільського мистецького коледжу імені Соломії Крушельницької Роман Меліш вразив своїм співом глядачів та суддів популярного телешоу «Голос країни». 

- Роман Меліш виконав пісню «Vedro con mio diletto» на сліпих прослуховуваннях у другому випуску ХІІ сезону «Голосу країни». І глядачів, і суддів вразив його унікальний голос та вибір композиції епохи бароко, - повідомили у навчальному закладі.

За словами співка, на проєкт він прийшов задля популяризації академічної музики. Спів Романа особливо розчулив Святослава Вакарчука.

- Було три моменти, коли в мене були мурашки по шкірі. Вперше – це, коли ви власне почали, і я почув тембр вашого голосу. Вдруге, коли ви зробили дуже складний, але дуже красивий мелізм. Ну і як ви закінчили, фінал, вихід на тоніку – це було просто неймовірно, - ці слова Святослав Вакарчук адресував Роману Мелішу.

Роман – випускник Тернопільського мистецького коледжу 2008 року. 

Навчався на відділі «Хорове диригування» у класі викладача Ігоря Левенця. 

Продовжив навчання у Київській національній музичній академії ім П.Чайковського та в Schola Cantorum м.Базель (Швейцарія). На даний час успішно виступає як соліст (контратенор) на концертах Національного будинку органної та камерної музики (м Київ), Київської національної філармонії. 

Меліш є учасником європейських ансамблів старовинної музики La Morra, Profeti della Quinta (Швейцарія), Ansambl Responsorium (Хорватія), Gilles Binchois (Франція).

Увесь колектив Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької вітає Романа із першої перемогою на проекті, пишається, вболіває та бажає перемоги.

Фото - Тернопільський мистецький коледж

Вибір читачів за тиждень

Відео