
Вистрибнув з 10-го поверху палаючої квартири: рятують життя собаки, який постраждав у пожежі в Тернополі (відео)
У Беррі велика кількість опіків та шоковий стан. Просять небайдужих про фінансову підтримку, адже лікування буде тривалим

Збір коштів для допомоги собаці Беррі, який вистрибнув з 10 поверху палаючої квартири в Тернополі, оголосила в фейсбуці Тетяна Шило.
Собаку терміново везуть до Львова на лікування. У нього велика кількість опіків, шоковий стан.
Просять відгукнутися всіх небайдужих. Банка відкрита на імʼя власниці собаки за посиланням.
Нагадаємо, пожежа в квартирі на 10-му поверсі багатоповерхового житлового будинку на бульварі Д. Вишневецького виникла 2 липня, о 10:35.
Як повідомили згодом у відділі комунікації поліції Тернопільської області, рятувальники вибили двері та врятували із задимленої квартири 15-річну дівчину. Дитину доправили до лікарні. Причину займання встановлять експерти.
Пожежу ліквідували о 15:11. Рятувальники кажуть, ускладнювало роботу сильне задимлення у під'їзді та щільно запарковані авто, які заважали проїзду спецтехніки.
Бійці ДСНС евакуювали 4 людей. Постраждалих передали медикам. Ще одну людину вивели сусіди до прибуття підрозділів.
Фото ДСНС, відео Тетяни Шило


