![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
Військовослужбовця з Тернопільщини нагородили «Золотим хрестом» (фото)
Відзнакою нагороджують за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою
![](/uploads/media/d4/5e/d45ee0ed9c9c70afbdfea870e4b2b7f8_w2560.jpg)
Золотий хрест - відзнаку Головнокомандувача Збройних сил України отримав уродженець Кременеччини Олег Скігар. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила журналістка та громадська активістка Зоя Карпюк.
13 квітня 2023 року поповнив добровольчі ряди «Азову» житель села Горинка Кременецької громади Олег Скігар. Щодня на фронті вдосконалював бойову майстерність, у бою отримав поранення, старання мужнього воїна наближати Перемогу вилилися у Золотий хрест - відзнаку Головнокомандувача Збройних сил України, - йдеться у повідомленні.
Олег - приклад сумлінного служіння Вітчизні, безстрашний і відповідальний, на нього можуть покластися у будь-якій ситуації побратими.
Дуже пишається своїм татом і чекає його вдома з Перемогою донечка Єва - дівчинці у середу виповниться чотири рочки, дружина, уся родина.
Вітаємо, наш хоробрий земляче! Дякуємо за захист!
Фото зі сторінки Зої Карпюк у фейсбуці