![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області отримало результати моніторингових лабораторних досліджень питної води, відібраної із каптажів цих джерел, які дають підстави вважати дану воду небезпечною.
Згідно з експертним висновком, який додається, виданий Тернопільською регіональною Державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, у питній воді виявлено нітрати, які не відповідають фізико-хімічним показникам. Саме тому цю воду тимчасово не варто споживати, - йдеться у повідомленні.
Через деякий час буде проведено повторний відбір води, про результати якого повідомлять.
Фото з відкритих джерел