![](/uploads/media/d7/dc/d7dce727b54b826ab3dbe5e9cdef110d_orig_thumb.jpg)
Водій автобуса забув пасажирку на АЗС і поїхав з її речами: допомогли патрульні
Інцидент стався на межі Хмельницької і Тернопільської областей
![](/uploads/media/e2/de/e2de1646abd75071f1826213c6f5395d_w960.jpg)
Днями на лінію 102 звернулася схвильована жінка та повідомила, що перебуває на АЗС у Хмельницькій області, а автобус, у якому вона їхала, поїхав з її речами в сторону Тернополя. Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Хмельницької області.
Інспектори, не гаючи часу, передали орієнтування колегам з Тернопільщини та поїхали йому навздогін разом із жінкою.
Хмельницькі колеги Віктор Пиріжок та Юрій Годований доставили жінку на межу Тернопільської та Хмельницької області і передали її тернопільським патрульним. Згодом інспектори Василь Курпіта та Катерина Голуб доставили мандрівницю до автобуса та провели бесіду з водієм.
Щаслива жінка повернулася на своє місце в автобусі, щиро подякувала нам за допомогу та продовжила подорож. Ми ж дякуємо колегам за оперативність, співпрацю та злагоджені дії, – кажуть патрульні.
Фото Патрульної поліції Тернопільської області