Ростислав Фук

27-річний військовий з Тернополя терміново потребує допомоги на лікування

Пухлина, яку діагностували в чоловіка, є однією із найагресивніших видів раку

У 27-річного військового з Тернополя Дмитра Линви вже понад рік – свій фронт. Чоловік бореться з важкою недугою.

Навесні минулого року у Дмитра діагностували дифузну гліому Gr 4. Така пухлина є одним із найагресивніших видів раку.

Почалося все з того, що Дмитра дуже сильно боліла голова, – розповідає дружина Дмитра Діана Линва. – Він був завантажений роботою, оскільки розпочалася війна. Діма не зважав на біль, бо працював від ранку до вечора, інколи навіть ночував на роботі. Згодом у нього з’явилися симптоми набряку мозку. У якийсь момент Дмитру стало дуже погано і його госпіталізувала «швидка» у неврологічне відділення. Зробили МРТ – виявили пухлину.

Дмитро Линва

Розміри пухлини були дуже великими, тож чоловіка терміново відвезли на операцію у Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова. Лікарі констатували, що оперативне втручання пройшло успішно.

Перед операцією нам сказали, що є ризик крововиливу, його може паралізувати чи зникне мова, бо пухлина знаходиться в ділянці, яка відповідає за мовлення і рухи правої половини тіла. Дякувати Богу, цього не сталося! Після цього Дмитро добре почувався. Регулярно він  робив обстеження, променеву терапію та проходив «хімію»,– каже Діана Линва.

На жаль, майже через рік після операції недуга повернулася з новою силою.

Як медик я добре розуміла, що прогноз не дуже сприятливий, але вірила, що все буде добре. На 11-й місяць після операції у мого чоловіка діагностували рецидив, – розповідає Діана Линва.

Якщо раніше Дмитро приймав препарати, які вартують 26 тисяч гривень у місяць, то зараз йому призначили «Авастин». Ці ліки мають продовжити життя та на деякий час призупинити ріст пухлини.

Вартість «Авастину» – 90-100 тисяч гривень за крапельницю. Таких у місяць потрібно дві, а це – майже 200 тисяч гривень.

Під час антитерористичної операції Дмитро Линва понад три роки боронив Україну від ворога на сході. Зараз дуже хоче захищати Україну, однак не може цього робити через важку недугу. Подякуйте військовому за захист та допоможіть в боротьбі з хворобою!

Реквізити:

4149499380127371 (Линва Д.П.)

UA283052990000026205685564189

Авторка: Катерина Шаблій

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео