![](/uploads/media/19/b3/19b32b8c5755911b730b88dff8120483_orig_thumb.jpg)
Як минув День знань у Тернополі: репортаж зі шкіл (відео)
Урочистості тривали недовго, більшість шкіл, щоб уникнути масових скупчень людей, запросили на свято лише першачків і випускників
![](/uploads/media/5a/9e/5a9e74dcfd2fddf45cc8c5cce86975ee_w1920.jpg)
Сотні тернопільських школярів прийшли 1 вересня на святкові лінійки з нагоди Дня знань. Урочистості тривали недовго, більшість шкіл, щоб уникнути масових скупчень людей, запросили на свято лише першачків і випускників. Як минув перший дзвоник у Тернополі - у репортажі Терену.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Руслана Жирова