![](/uploads/media/8e/08/8e08547a41a52db3ba8a84de16b4ccf9_orig_thumb.jpg)
Як тернопільським водіям вберегтися від злодіїв?
![received_1394934927184626](/uploads/media/a0/c1/a0c191994925ee96865349700213cd0b_orig.jpg)
У період Різдвяних свят значно збільшується кількість автомобільних крадіжок, тож патрульні поліцейські Тернополя просять тернопільських водів бути обережнішими.
Правоохоронці закликають власників автівок у жодному разі не залишати цінних та дорогих речей у своїх транспортних засобах.
- Найчастіше приманкою для крадіїв є автомагнітоли, ноутбуки, жіночі сумки, барсетки, документи, особисті речі та гроші, тощо, - повідомляють і УПП Тернополя.
Також поліцейські склали список правил, аби убезпечити тернополян від автозлодіїв. Серед них: встановлення звукової сигналізації, обов'язково замикайти машину, навіть, якщо залишаєте її ненадовго, нівякому разі не залишати ключі в замку запалювання навіть якщо, залишаєте авто у власному гаражі.
- На ніч ставте автомобіль в гараж із надійними замками або на стоянку, яку охороняють. Якщо зробити це неможливо, то залишайте машину у добре освітленому місці, а також не залишайте в автомобілі, особливо на ніч, сумки, магнітолу, планшет, відеореєстратор та інші цінні речі, а також документи, закликають патрульні поліцейські.