![](/uploads/media/00/b1/00b1e4ec9cde1859f0ff91bb50c2bdcc_orig_thumb.jpg)
Які пісні стали улюбленими серед тернополян за час повномасштабної війни (відео)
В плейлистах тернополян немає жодної російської пісні
![](/uploads/media/1y/z3/1yz3286a61436c08b90415cfa1fc37bb_w640.jpg)
За час повномасштабного вторгнення на музичному ринку з'явилося багато нових українських хітів, які стали улюбленими для мільйонів жителів країни. Десятки пісень українською активно додають до плейлистів, а “Червону калину” та “Стефанію” співають навіть діти. Ми запитали, які хіти за час повномасштабного вторгнення стали улюбленими для тернополян та гостей міста.
Детальніше у відео:
Фото, відео Павла Лящинського