Тамара Коблик

Якщо не буде світла, у Тернополі не працюватимуть школи та дитсадки

Щодо громадського транспорту, то, у випадку відсутності електропостачання, замість тролейбусів на маршрути вийдуть автобуси

Якщо не буде світла, 24 листопада у Тернополі не працюватимуть заклади освіти, а замість тролейбусів курсуватимуть автобуси. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Станом на 21.00 год. відновлено роботу усіх об'єктів каналізації. Також відновлено роботу водопровідних насосних станцій. Проте специфіка водопостачання зумовлює необхідність поступового підвищення тиску, тому не в усіх споживачів вода появиться одразу. Зокрема мешканців верхніх поверхів багатоповерхівок можуть отримати воду за декілька годин.

Звертаємося до батьків, що за умови, якщо електропостачання не відновлять до ранку, 24 листопада, у Тернополі садочки, школи та ПТУ не працюватимуть. У випадку, якщо електропостачання буде, заклади освіти працюватимуть відповідно до розкладу роботи, - йдеться у повідомленні.

Щодо громадського транспорту, то, у випадку відсутності електропостачання, замість тролейбусів на маршрути вийдуть автобуси.

Станом на 21.00 год. працює котельня на вул. Лесі Українки. Щодо інших котелень, то поступово відновлюється їхня робота впродовж трьох годин після підвищення напруги до необхідної величини.

Нагадаємо, через масові атаки ворога на енергетичну інфраструктуру міста України залишилися без світла. Енергетики роблять все можливе, щоб зберегти електропостачання у Тернополі, особливо насосних станцій, котелень.

Читайте також: На Львівщині - два ракетних удари по електропідстанціях

Фото з відкритих джерел 

Вибір читачів за тиждень

Відео