![](/uploads/media/f8/d5/f8d5bf05f3d77cf7c8bb2b418467559d_orig_thumb.jpg)
Весілля відбулося 16 березня 2024 року.
Ще один особливий день у житті наших молодят – це народження нової української християнської сімʼї… Коли Тарас приїхав у відпустку з фронту на декілька днів у них з Тетяною завʼязались відносини, які переросли у зустрічання! А далі поранення, госпіталь у Харкові і Таня ні на мить не покидала своє щастя! Будьте щасливі Тарас і Тетяна, - зазначив ведучий їхнього свята.
Фото зі сторінки Сергія Фалі у фейсбуці