Юні легкоатлети з Тернопільщини здобули декілька нагород на міжнародних змаганнях (фото)

1

Юні спортсмени з Тернопільщини вибороли декілька медалей на міжнародних змаганнях з легкої атлетики.

Шість медалей вибороли юні спортсмени нашої області на міжнародних змаганнях з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н. і молодше «College Open», які пройшли 12-13 грудня в Івано-Франківську в спортивному манежі коледжу фізичного виховання, пише Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

Організаторам турніру, який проводився вже в одинадцятий раз, вдалося залучити до змагань 23 команди з Польщі, Молдови, Чернівецької, Львівської, Дніпропетровської , Івано-Франківської областей.

2
2

В бігу на 3000 метрів перемогу здобула наймолодша наша учасниця Посівайло Аліна (Зборівська ДЮСШ). В штовханні ядра серед дівчат не було рівних Павлів Валентині (Бучацька ДЮСШ), а третє місце за вихованкою ОДЮСШ – Мітюрьовою Вікторією.

Серед юнаків Висоцький Ігор (ОДЮСШ з літніх видів спорту) та Жук Андрій (ОДЮСШ), стали срібними та бронзовими призерами. І в стрибках в висоту Загалюк Денис (ОДЮСШ) також виборов срібну медаль.