Тамара Коблик

Із початку року на Тернопільщині склали понад три тисячі адмінпротоколів за домашнє насильство

На профілактичному обліку поліції області за вчинення домашнього насильства перебуває 1549 осіб

 

За сім місяців цього року до територіальних підрозділів поліції області надійшло 4889 заяв та повідомлень від громадян про домашнє насильство. Не усі факти знайшли своє підтвердження, проте поліціянти реагували на кожен такий виклик. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

За даними управління превентивної діяльності ГУНП, з початку року за результатами перевірок поліціянти склали 3158 адміністративних протоколів, винесли 1650 термінових заборонних приписів стосовно кривдників.

За сім місяців суди винесли 22 рішення з приводу обмежувальних приписів відносно осіб, які вчинили домашнє насильство, та 23 рішення про направлення кривдників на проходження корекційних програм.

На профілактичному обліку поліції області за вчинення домашнього насильства перебуває 1549 осіб, з них 229 – це жінки.

Нагадаємо, що за вчинення домашнього насильства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Так адміністративна відповідальність передбачає: штраф 170-340 грн, громадські роботи 30-40 годин, арешт до 10 діб.

Тоді як кримінальна відповідальність: громадські роботи 150-240 годин, арешт до 6 місяців, обмеження волі до 5 років та позбавлення волі до 2 років.

Якщо Ви стали жертвою домашнього насильства - не замовчуйте це! Звертайтеся по допомогу до поліції за номером «102».

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео