Тамара Коблик

З'явився графік відключення електроенергії на Тернопільщині з 18 по 24 вересня

Електропостачання вимикатимуть лише у разі гострої необхідності, зазначають у ВАТ «Тернопільобленерго»

Графік погодинного відключення електричної енергії в Тернопільській області з 18 по 24 вересня оприлюднили  на сайті ВАТ «Тернопільобленерго».  У графіку, як і минулого року, є поділ на шість груп та відповідні сім днів. 

Даний графік розроблено ВАТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України. У разі гострої необхідності, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. - пояснили енергетики. 

У разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів застосовувати не будуть. Під час повітряної тривоги, працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні. Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці.

Вимкнення, згідно даного графіку не застосовуватимуть до об’єктів критичної інфраструктури. Подивитися графік вимкнення, а також в якій групі ви перебуваєте, можна за посиланням тут. 

Читайте також: Як тернополяни готуються до можливого блекауту (відео)

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео