![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
За державну зраду судитимуть працівницю податкової
Обвинувачена пішла на співпрацю з ворогом й добровільного зайняла одну з посад у так званому «Министерстве доходов и сборов Донецкой Народной Республики»
![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_w960.jpg)
Тернопільська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишньої ревізорки-інспекторки Мангушської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Донецькій області, яку обвинувачують у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Розслідування встановило, що громадянка України, будучи працівницею правоохоронного органу, перебуваючи на тимчасово окупованій території у смт Мангупі Донецької області, всупереч Присязі державного службовця, пішла на співпрацю з ворогом й добровільного зайняла одну з посад у так званому «Министерстве доходов и сборов Донецкой Народной Республики».
![](/uploads/media/25/80/2580833c68f0faed9f28b219eb8c52c2_w320.jpg)
Обвинувачена з 8 березня 2022 року добровільно зайняла посаду у незаконно створеному правоохоронному органі, надає консультації мешканцям окупованих територій та бере участь в організованих представниками держави-агресора заходах у проведенні підривної діяльності проти України.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Львові.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури та з відкритих джерел