![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
За період локдауну поліцейські вже склали понад 70 протоколів за порушення карантину
![138819451_3588559574599112_6622957675862854779_n (1)](/uploads/media/61/0d/610d10ff1904yz30cbb2b12d2d0bbc03_w640.jpg)
74 адміністративні протоколи за статтею 44-3 КУпАП склали поліцейські за період з 8 по 15 січня. Матеріали склали на торговельні, розважальні заклади, салони краси та інші підприємства за незаконну роботу з початку зимового локдауну. Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.
- Спеціальні мобільні групи поліцейських продовжують перевіряти дотримання правил локдауну, вести профілактично-роз’яснювальну роботу та притягувати порушників до відповідальності. Правоохоронці закликають громадян свідомо та відповідально ставитися до дотримання карантинних обмежень, - йдеться на сайті поліції.
Нагадаємо, що до 24 січня включно на всій території України запровадили «карантин зимових канікул». Правоохоронці також винесли понад 500 постанов за недотримання маскового режиму.
Фото з допису