![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
За пропаганду на Тернопільщині судитимуть уродженця Підмосков'я
Чоловікові загрожує до 5 років обмеження волі
![Суд](/uploads/media/a7/d3/a7d3dd51c70a596133bfb532f8806bdd_w640.jpg)
Уродженцю Підмосков'я оголосили підозру за виправдовування у соцмережах збройної агресії росії проти України. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Слідчі встановили, що чоловік, який впродовж багатьох років жив у одному із селищ Тернопільського району, після повномасштабного військового вторгнення систематично розповсюджував в інтернеті матеріали російської пропаганди, які обґрунтовували правомірність збройного нападу РФ на Україну та виправдовували воєнні злочини армії агресора.
Під час обшуку в помешканні правоохоронці вилучили телефон та комп’ютерну техніку із доказами його діяльності.
Злочин викрито спільно з Управлінням СБУ в Тернопільській області. Вирішується питання про обрання чоловікові міри запобіжного заходу. Наразі йому повідомили про підозру за статтею 436-2 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 5 років обмеження волі.
Фото з відкритих джерел