![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
Вчинив смертельну ДТП у стані алкогольного сп’яніння – судитимуть водія з Кременеччини
В тій аварії загинули одразу дві жінки
![дтп Кременець](/uploads/media/25/4c/254ca90a716fdcd0bfac53b48a7d23b9_orig.jpg)
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Кременеччини, обвинуваченого у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило загибель двох осіб, (ч. 4 ст. 286-1 Кримінального кодексу України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Розслідуванням встановлено, що увечері 18 червня 2022 року нетверезий 20-річний водій, керуючи технічно несправним автомобілем марки «CITROEN-BERLINGO» з трьома пасажирами в салоні рухався зі швидкістю понад 100 км за годину по вулиці с. Великі Млинівці Кременецького району. Через таку швидкість авто та дію алкоголю водій не впорався з керуванням, внаслідок чого транспортний засіб виїхав на зустрічну смугу, та зіткнувся з металевою огорожею, збивши жінку, яка стояла за межами проїзної частини дороги. Далі автомобіль перекинувся, причому пасажирка з переднього сидіння вилетіла із салону на дорогу. Обидві потерпілі померли у лікарні.
Обвинуваченому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі поліції.
Фото з відкритих джерел